Swingend Black American Gospel kerstconcert

03 dec
Heeft u zin in een energiek en swingend concert met black American gospelsongs? Dan nodigen wij u van harte uit voor ons concert op 18 december om 20.00 uur in het Kruispunt te Amersfoort-Vathorst. Het belooft een zingende en swingende avond te worden, vol energieke maar ook indringende songs. Ons koor bestaat ruim 16 jaar en onze leden hebben één ding gemeen: zingen, swingen en van íedere gelegenheid een feest maken. Tegelijkertijd zijn we ook een ambitieus koor. Er wordt veel aandacht besteed aan het zo authentiek mogelijk zingen van de Black American Gospel music zoals we die kennen van de black american churches. Van à capella, ingetogen ballads tot krachtige soul muziek. Dit alles onder leiding van dirigente Edith Casteleyn en ondersteund door een professionele band met 4 uitstekende musici. Friendship Gospel Choir heeft als basis geloof en is een geweldige combinatie van muziek, zingen, inspiratie met een flinke dosis enthousiasme en spontaniteit. Wil je de Black American Gospel sfeer proeven? Dat kan! Onze repetities zijn op woensdagavond eens in de twee weken (even weken).

Friendship Gospel Choir staat onder leiding van Edith Casteleyn en wordt muzikaal begeleid door een 4-koppige band. Kaarten zijn te koop via de volgende link: http://www.blackgospelmusic.nl/ticket-service/
Datum: 03 december 2018 Foto: Friendship Gospel Choir Website: www.blackgospelmusic.nl